Nowa odsłona "Facetów w Czerni"

Nowa odsłona "Facetów w Czerni"

911 Wallpapers

Pozycja obowiązkowa dla każdego fana obcych, dobrze skrojonych garniturów i oczywiście facetów w czerni! Już teraz na HBO GO.

Ci, którzy korzystają z HBO GO zauważyli pewnie nową kategorię: #zostańwdomu. Proponują tam naprawdę ciekawe filmy i seriale. Zarówno hity kinowe, jak i własne produkcje. No i czy siedzenie w domu nie jest najlepszym momentem na sprawdzenie tych propozycji? Jednak po kolei. Bardziej moją uwagę przykuła reklama najnowszej części "Facetów w Czerni" z 2019 roku. To był film, który musiałam zobaczyć już teraz.

Men in Black: International

Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to to, że Chris Hemsworth nigdy chyba nie wyglądał tak dobrze. Znacie go pewnie z roli Thora – asa, który ratuje Ziemię razem z Avengersami. Tutaj też ratuje Ziemię: dwa razy w ciągu zaledwie kilku lat. Wszystko dzięki „sprytowi i wiernym siódemkom”. Łatwo to zapamiętać: ta kwestia pada z ust agenta wielokrotnie. Wyjaśnienie jest banalne... ale zaskakujące! 

Nie tylko faceci

Idąc z duchem czasu główną rolę w tej części otrzymuje… kobieta. Naprawdę piękna i inteligentna, 20-paro letnia Molly (agentna M.), która jako jedyna odnajduje organizację, by do niej przystąpić. Czy wydarzenia i dziwna przygoda z przeszłości ma tutaj coś wspólnego?

Film ma właściwie wszystko. Podwójnego agenta, silne damskie postaci, intrygę, zdradę, romans, wybuchy, obcych, sekrety, tajemniczą broń, piękne kobiety, przystojnych facetów, szybkie samochody i czerwone przyciski. Dużo czerwonych przycisków. Trzeba przyznać, że nowy reżyser wykonał świetną robotę. Skończyły się rasistowskie żarty, czasy wąskich okularów i źle skrojonych garniturów. Oto nowi Faceci w Czerni. W lepszej, bardziej nowoczesnej odsłonie.


(fot. Sony Pictures )

Małe oczekiwania, duże zaskoczenie

Dodanie silnej, kobiecej postaci nie zawsze dobrze wpływa na odbiór filmu. Tutaj jednak nowa agentka dodała sadze świeżości, dużo nowego humoru i szerszej perspektywy. Takie zmiany bardzo szanuję! Tessa Thompson zagrała po prostu rewelacyjnie. Czyżby jej dobra passa („Westworld”. „Thor: Ragnarok”, „Avengers: Koniec gry”) miała szansę utrzymać się jeszcze dłużej? Nie mogę się doczekać na kolejną produkcję z jej udziałem. A co do „Facetów w Czerni” – w takiej odsłonie mogą pojawiać się dalej!

"Nie patrz w górę" - współczesny moralitet Netflixa "Nie patrz w górę" - współczes...

Informacja o zbliżającej się do Ziemi komecie, która doszczę...

Świat wiedźmina w „Pół Wieku Poezji Później” Świat wiedźmina w „Pół Wieku P...

Polski Wiedźmin i to z rozmachem - tak w skrócie można opisa...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!