Grudniowe nowości od HBO GO

Grudniowe nowości od HBO GO

etcanada

Co przygotowało dla nas HBO GO na grudzień? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule.

HBO GO już pierwszego dnia grudnia bardzo nas zaskoczyło. Wrzuciło bowiem naprawdę wielką ilość filmów. Tytuły, które bardziej mnie zainteresowały postanowiłam krótko opisać.

Normalni ludzie, cały sezon - 1 grudnia

Normalni ludzie
(fot. ria)

Ten serial jest oparty na bestsellerowej powieści Sally Rooney o tym samym tytule. Z jednej strony mogłoby się wydawać, że jest to zwykła opowieść o dwójce młodych ludzi z Irlandii. Posiada jednak w sobie coś niezwykłego, co wciąga widza i zachęca do dalszego obserwowania tej historii. W głównych bohaterach można odnaleźć siebie, niezależnie od tego jakie miało się wcześniej doświadczenie miłosne. Obserwujemy tutaj ich tęsknotę, bolączki oraz różne wątpliwości. Głównymi postaciami są Marianne i Connell, którzy chodzą razem do liceum. Niestety w szkole nigdy nie spędzają ze sobą czasu. Dziewczyna jest uważana za snobkę i dziwaczkę, natomiast chłopak jest bardzo popularny i wiele koleżanek wodzi za nim wzrokiem. Kolejną rzeczą, która różni tą dwójkę jest przepaść finansowa, gdyż Marianne pochodzi z bogatej rodziny, a Connela wychowuje tylko matka. Mimo tak wielu różnic ci młodzi ludzie są skazani na siebie, bo matka chłopaka pracuje w domu dziewczyny. Z początku po prostu spędzają wspólnie czas, ale później zaczyna łączyć ich coś więcej. 

Euforia, odcinek specjalny - 7 grudnia

Euforia
(fot. justdial)

Ta produkcja otrzymała naprawdę wiele nagród i została doceniona najpierw przez krytyków, a później przez widzów. Bohaterką tego serialu jest uzależniona od narkotyków, 17-letnia dziewczyna o imieniu Rue Bennett. Zaczęła myśleć nad swoim miejscem na ziemi, po tym jak wróciła z odwyku. Całe jej życie ulega gwałtownym zmianom, gdy na swojej drodze spotyka transseksualną Jules Vaughn. Nowo poznana koleżanka zmieniła miejsce zamieszkania po rozwodzie rodziców i podobnie do Rue zastanawiać się nad swoją przyszłością. Poznamy także różnorodnych znajomych głównej bohaterki. Ta seria prowadzi grę z widzem, co naprawdę zachęca do oglądania kolejnych odcinków. W rolę Rue wciela się znana aktorka i piosenkarka z produkcji Disneya - Zendaya, która wystąpiła także w "Spider-Man: Homecoming".

Na noże - 20 grudnia

Na noże
(fot. lujuba)

Ten film opowiada historię o śledztwie, które prowadzi bardzo dociekliwy detektyw, Benoit Blanc. Dana sprawa dotyczy śmierci znanego autora powieści kryminalnych, Harlan Trombley. Zostaje on znaleziony martwy dzień po urodzinach w swojej posiadłości. Jak się okazuje dzień przed tym strasznym wydarzeniem odbyła się u niego dość huczna uroczystość, w której brała udział jego specyficzna rodzina. Detektyw zajmujący się tym śledztwem podejrzewa dosłownie każdego kto brał udział w tej imprezie. Niestety będzie zmuszony zmierzyć się z pełną zawiści rodziną nieboszczyka, a dodatkowo podejrzani zaczna wzajemnie się oskarżać, więc ta sprawa nie będzie należała do najłatwiejszych. Ta produkcja to genialnie skonstruowany kryminał ze sporą dawką humoru. Dodatkowo na ekranie możemy oglądać takie gwiazdy jak np. Daniel Craig albo Chris Evans.

 

Dodatkowo nie zapomnijcie, że pierwszego grudnia dodano całą serie filmów o Jamsie Bondzie!

Powrót Dextera! Powrót Dextera!

Podano oficjalną informację o powrocie popularnego, kryminal...

Majowe filmy Marvela od HBO GO Majowe filmy Marvela od HBO GO

Lubisz superbohaterów? Tutaj możesz znaleźć sporą dawkę film...

Komentarze

Powiązane

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!