Diuna 2: Powrót Paula Atrydy - Droga ku przeznaczeniu

Diuna 2: Powrót Paula Atrydy - Droga ku przeznaczeniu

variety.com

W filmie czekają na nas epickie bitwy, intrygujące sojusze i głębokie dylematy moralne. Paul i Fremeni staną do walki z potężną armią Harkonnenów. Paul będzie musiał zbudować sojusze z innymi frakcjami, aby pokonać wroga. Będzie też musiał dokonać trudnych wyborów. Czy pójdzie drogą zemsty i przemocy, czy też wybierze drogę pokoju i sprawiedliwości?

Już za 3 dni, 29 lutego, do kin powróci Paul Atryda w kontynuacji hitowego filmu Diuna z 2021 roku!

Diuna: Część Druga kontynuuje historię Paula Atrydy, młodego człowieka, który uciekł z Arrakeen po zdradzieckim ataku Harkonnenów. Ukrywając się wśród Fremenów, rdzennych mieszkańców pustyni, Paul uczy się ich języka, obyczajów i sztuki walki. Stopniowo staje się ich przywódcą i wybrańcem, mesjaszem, który ma poprowadzić ich do walki o wolność i ocalić Arrakis przed niszczycielską działalnością Harkonnenów.

W filmie czekają na nas:

  • Epickie bitwy: Paul i Fremeni staną do walki z potężną armią Harkonnenów. Możemy spodziewać się imponujących scen batalistycznych z wykorzystaniem zaawansowanej technologii i egzotycznych broni.
  • Intrygujące sojusze: Paul będzie musiał zbudować sojusze z innymi frakcjami, aby pokonać wroga. W filmie zobaczymy nowe postacie, m.in. Lady Margot (Florence Pugh) i Feyd-Rauthę (Austin Butler), którzy odegrają kluczową rolę w nadchodzących wydarzeniach.
  • Głębokie dylematy moralne: Paul będzie musiał dokonać trudnych wyborów. Czy pójdzie drogą zemsty i przemocy, czy też wybierze drogę pokoju i sprawiedliwości?

Diuna: Część Druga to nie tylko kontynuacja historii, ale również rozszerzenie uniwersum Diuny. W filmie poznamy nowe sekrety Arrakis, odkryjemy mroczne tajemnice przeszłości i zanurzymy się w bogatej kulturze Fremenów.

Obsada filmu to prawdziwa plejada gwiazd:

  • Timothée Chalamet powraca jako Paul Atryda
  • Zendaya ponownie wciela się w Chani, ukochaną Paula
  • Oscar Isaac ponownie gra Leto Atrydesa, ojca Paula
  • Rebecca Ferguson gra Lady Jessicę, matkę Paula
  • Josh Brolin powraca jako Gurney Halleck, mentora Paula
  • Stellan Skarsgård wciela się w barona Harkonnena, głównego antagonistę
  • Javier Bardem gra Stilgara, lidera Fremenów

Diuna: Część Druga to film, na który czekają miliony fanów na całym świecie. To epicka opowieść o odwadze, przyjaźni i walce o sprawiedliwość, która zachwyci zarówno miłośników pierwszej części, jak i nowych widzów.

Nie przegap premiery 29 lutego!

SEKS POWRACA NA SERWERY NETFLIXA SEKS POWRACA NA SERWERY NETFLI...

Jeszcze chwila, jeszcze moment! Już niedługo pojawi się trze...

Powrót Dextera! Powrót Dextera!

Podano oficjalną informację o powrocie popularnego, kryminal...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!