„Rozczarowani” - humor w zupełnie nowej odsłonie

„Rozczarowani” - humor w zupełnie nowej odsłonie

Netflix

"Rozczarowani" 2 sezon w końcu dostępny na Netflixie. Podpowiadamy, dlaczego warto go obejrzeć!

Po pierwsze – za co pokochałam ten serial? Za niepoprawny humor. Bohaterowie są tak spaczeni, nieidealni i miejscami nieprzystosowani do… właściwie wszystkiego, że po prostu musiałam ich pokochać.

Niebanalna fabuła

Na początku miałam trochę problem z fabułą – każdy odcinek zdawał się opowiadać o czymś zupełnie innym. Jednak z każdą chwilą coraz lepiej wszystkich poznawaliśmy, by na koniec… Musieć patrzeć, jak to wszystko jest zaprzepaszczane. I dopiero wtedy zaczęła się jakaś konkretna historia. Wiecie, taka z motywem przewodnim, z głównym złoczyńcą i tymi dobrymi. Jestem pewna, że każdy chociaż raz będzie zaskoczony wszystkim, co zobaczy na ekranie.


(fot. Netflix)

Co prawda humor nie jest dla każdego: znam osoby, które po pierwszym sezonie nie wiedziały czy w ogóle sięgną po drugi. Jest jednak dobra wiadomość: drugi sezon jest po prostu lepszy. Główna bohaterka zaczęła się wyróżniać. Do tej pory była po prostu jedną z postaci, która akurat miała pecha znaleźć się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Trochę jak Harry Potter – cud chłopak, który wszystko osiągnął przypadkiem. Na szczęście Bean wyrasta z tego.

Parodia fantasy i science fiction

To chyba najlepsze określenie tej komedii. Czasem zamiast dobrego humoru dostajemy w twarz niezwykle powalającymi… sucharami. Jeśli jednak tak, jak ja, należycie do osób, które lubią nieidealność i prawdziwe zachowania, to na pewno „Rozczarowani” przypadną Wam do gustu! Nie ma nic lepszego, niż rozpieszczona księżniczka alkoholiczka, demon niskiego poziomu i naiwny, dobry elf w barze. Zdecydowanie jednak polecam pozostyanie przy oryginalnym języku. Polski dubbing naprawdę wiele niszczy.

 

"Virgin River" - czy jeszcze czymś zaskoczy? "Virgin River" - czy jeszcze c...

Czy nowe odcinki "Virgin River" wzbudzą w widzach jeszcze ja...

Zanim pójdziesz się mścić, wykop dwa groby… Zanim pójdziesz się mścić, wyk...

Cassandra od pierwszych minut filmu pokazuje, że nie jest ty...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!