Listopadowe nowości od HBO GO

Listopadowe nowości od HBO GO

rewind

Co przygotowało dla nas HBO GO na listopad? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym artykule.

HBO GO przygotowało na listopad naprawdę interesujące tytuły. Kilka z nich postanowiłam Wan przybliżyć w poniższym artykule. 

Jak Boss – 1 listopada

Jak Boss
(fot. reddit)

Dwie przyjaciółki, Mia i Mel, trzymają się razem jeszcze od czasów licealnych. Prowadzą własną firmę kosmetyczną i żyją swoimi własnymi marzeniami. Niestety, mimo tego, że są dobre w tym co robią to mają wielkiego pecha, przez co są finansowo pod kreską. Pewnego dnia przed ich drzwiami staje królowa branży kosmetycznej, Claire, która składa im propozycję nie do odrzucenia. Jednak w tym wszystkim jest pewien haczyk, ponieważ gdy jedna z przyjaciółek odejdzie z firmy, to Claire stanie się większościowym udziałowcem. Można szybko wywnioskować, że taki też jest jej plan. Ta sytuacja wystawia przyjaźń Mia'i i Mel na próbę, a jak ta sytuacja się skończy dowiecie się oglądając ten film.

Sonic. Szybki jak błyskawica – 8 listopada

Sonic
(fot. diarolibre)

Sonic to niebieski jeż poruszający się z niesamowitą prędkością, który zdobył sławę dzięki grom komputerowym i serialom animowanym. Tym razem odegra on główną rolę w filmie, który wyszedł w 2020 roku. Sonic uciekając przed swoimi wrogami, którzy chcą odebrać mu jego moc, przybywa na Ziemię. W wyniku tego skoku między wymiarowego wywołuje awarię prądu w mieście Green Hills. Z tego powodu zaczyna ścigać go rząd, który zrobi wszystko, żeby go złapać. Na swojej drodze nasz niebieski jeż napotyka miejskiego szeryfa Toma Wachowskiego, który postanawia mu pomóc. Ta mała drużyna zrobi co w ich mocy, by nie dać złapać Sonica i nie dopuścić do wykorzystania jego zdolności do przejęcia władzy na świecie.

Joker – 15 listopada

Joker
(fot. bilibili)

Każdy fan uniwersum DC słyszał na pewno o Batmanie, więc powinien kojarzyć również jego największego wroga Jokera. W tym filmie nie skupimy się na przygodach protagonisty, ale na historii antagonisty. Joker (Arthur Fleck) jest nieudolnym komikiem, którego życie nie jest usłane różami. W wolnych chwilach chodzi na terapię do szpitala i zajmuje się schorowaną matką. Główny bohater, idąc za radą swojej rodzicielki, stara się zachowywać wesołą minę i rozśmieszać ludzi, jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Z powodu pewnych wydarzeń postanawia gruntownie zmienić swoje zachowanie i staje się psychopatycznym zabójcą. Na wielką uwagę zasługuje tutaj aktor odgrywający rolę Jokera, który mistrzowsko wykonał swoją robotę, a jest nim Joaquin Phoenix.

Mroczne materie II – 17 listopada (kolejne odcinki co wtorek)

Mroczne materie
(fot. giztele)

Cała historia tego serialu osadzona jest w wieloświatowej rzeczywistości. Akcja skupia się na podróży z jednego świata do drugiego. Wszystko rozpoczyna się w alternatywnym świecie, w którym każdy posiada swojego zwierzęcego towarzysza. Na początku poznajemy sierotę, Lyrę, ktora jest młodą dziewczyną mieszkającą z uczonymi z Jordan College w Oksfordzie. Ta dziewczynka odkrywa niebezpieczny sekret i wyrusza w podróż, by odnaleźć swojego zaginionego przyjaciela. Jak potoczą się jej losy? Tego dowiecie się oglądając pierwszy i wychodzący drugi sezon.

Inne premiery HBO GO w listopadzie

5 listopada

 • Habla Now: Latynosi mają głos.

6 listopada

 • Crittersi atakują.

7 listopada

 • Nocne życie.

10 listopada

 • Branża (kolejne odcinki co wtorek).

12 listopada

 • Najlepsze przed nami,

 • Amerykańska dusza.

15 listopada

 • Na poboczu (kolejne odcinki w następną niedzielę).

19 listopada

 • Rozważna, romantyczna i śnieżne bałwany,

 • Ojai w ogniu: Nasza opowieść.

22 listopada

 • Cóż za piękny dzień,

 • Trefny szmal (kolejne odcinki co niedzielę).

26 listopada

 • Nienawiść, którą dajesz,

 • 537 głosów.

28 listopada

 • Przypływ wiary,

 • W domu innego.

SEKS POWRACA NA SERWERY NETFLIXA SEKS POWRACA NA SERWERY NETFLI...

Jeszcze chwila, jeszcze moment! Już niedługo pojawi się trze...

Kwietniowe filmy Marvela od HBO GO Kwietniowe filmy Marvela od HB...

Jesteście fanami uniwersum Marvela? Jeśli tak, to HBO GO prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!