Here we go - Odlotowe Agentki!

Here we go - Odlotowe Agentki!

jetixpolska.pl

Kto nie zna tego tytułu? Z pewnością osoby urodzone w latach 90. miło wspominają ten serial. Teraz jest szansa, aby przypomnieć sobie o misjach Sam, Clover i Alex, a to dzięki platformie Netflix!

Odlotowe agentki, to kanadyjsko - francuski serial animowany, który wyprodukowało studio Marathon. Akcja kreskówki oparta została o kultowy serial komediowy Charlie's Angels, który świecił triumfy popularności w latach 70. W Polsce serial emitowany był w latach 2002 - 2014 na nieistniejącej już platformie Jetix, a następnie na kanale Disney XD.

Modny serial

Fabuła serialu skupia się na trzech nastolatkach z Beverly Hills - Sam, Clover i Alex, które pracują w tajemnicy przed swoimi przyjaciółmi dla Jerry'ego, szefa WOOHP, organizacji mającej za zadanie walczyć ze złem na świecie. Lekka akcja połączona z detektywistycznymi i komediowymi wątkami pozwala wspaniale bawić się przed ekranem, pomimo tego, że pierwsze sezony były "staro narysowane". Gdy serial został odświeżony, jego płynność i dynamika uległy znaczącej poprawie. Dla pasjonatów mody lat dwutysięcznych, będzie to doskonały tytuł - w serialu dokłanie odwzorowano ówczesne poczucie stylu na figurach bohaterek.

Odlotowe Agentki
Fot. Marathon

Powtórka z rozrywki!

W pierwszej połowie XXI wieku serial był na szczycie popularności w Polsce, o czym świadczyć mogły stworzone różne akcesoria dla dzieci i młodzieży związane z trzema dziewczętami - piórniki, plecaki, zeszyty, a także zabawki dołączane do czasopism. Jeżeli chcielibyście przypomnieć sobie ten serial, bądź go poznać, to obecnie emitowany jest na platformie Netflix!

Hit sezonu – „Czarnobyl” Hit sezonu – „Czarnobyl”

Na dzisiaj produkcja od HBO - za co pokochałam "Czarnobyl"?...

Jak powstał "seryjny morderca", czyli "Mindhunter" Jak powstał "seryjny morderca"...

Historia oparta na faktach, opisująca dramatyczne historie o...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!