Moje Top anime romantyczne z 2017 roku

Moje Top anime romantyczne z 2017 roku

m4v

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2017 roku? Przedstawiam Wam kilka godnych polecenia anime z tego gatunku, które udało mi się obejrzeć.

5. Koi to Uso

Koi to Uso
(fot. asapland)

Sezon: Jesień 2017

W tym anime akcja jest osadzona w niedalekiej przyszłości, gdzie trochę się zmieniło. Nastolatkowie w wieku 16 lat dowiadują się kogo przypisał im rząd jak małżonka. Wszystko przez to, że kłamstwa i miłość zostały przez nich zakazane. Głównym bohaterem tej serii jest niczym niewyróżniający się nastolatek, Nejima Yukari. Chłopak jest zakochany w koleżance z klasy, ale system przypisał mu inną dziewczynę, z którą ma się ożenić. Przez to wszystko Yukari znalazł się w naprawdę nieciekawej sytuacji.

4. Tsurezure Children  

Tsurezure Children  
(fot. aminoapps)

Sezon: Jesień 2017

W tej serii można obserwować kilka różnorodnych historii miłosnych. W jednej z nich poznamy chłopaka, który jest pozbawiony pewności siebie. Przez co sądzi, że dziewczyna, którą kocha nie odwzajemnia jego uczuć. Inna historia przedstawia przyjaciół z dzieciństwa, którzy z czasem zbliżyli się do siebie. Jednak nic nie jest tak piękne i nagle zaczęli się od siebie oddalać. W tym anime poznacie jeszcze więcej par i ich rozterek.

3. Kuzu no Honkai

Kuzu no Honkai
(fot. saifoo)

Sezon: Zima 2017

Z pozorów Awaya Mugi i Yasuraoka Hanabi tworzą naprawdę idealną parę. Obydwoje świetnie się uczą, mają dobry wygląd i są bardzo popularni. Wszystko to jest jednak wielką przykrywką, za którą kryje się pusta relacja bez wzajemnych uczuć. Ta parka postanowiła ze sobą być, by zastąpić sobie swoje prawdziwe obiekty westchnień. Cały ich związek jest oparty na wzajemnym pocieszaniu się. Miłością Muiego jest jego była korepetytorka, a obecnie nauczycielka w ich szkole. Za to Hanabi kocha mężczyznę, który postrzega ją za młodszą siostrę i dziwnym trafem on również uczy w tej samej placówce.

2. Hitorijime My Hero

Hitorijime My Hero
(fot. gaytorrent)

Sezon: Jesień 2017

Setagawa Masahiro to nastolatek, którego delikwenci z sąsiedztwa wykorzystywali do swoich własnych celów. Jego życie uległo jednak zmianie, gdy poznał pewnego młodego nauczyciela, Oshibę Kousuke. Ten profesorek już wcześniej zdobył ogromny szacunek na ulicach przez swoje umiejętności walki. Po tym jak uratował Setagawę ciągle dużo mu pomagał i chronił. Jednak zapewnia nastolatka, że nie jest zainteresowany mężczyznami. Tego, czy rozwiną się miedzy nimi jakieś głębsze relacje dowiecie się tylko oglądając to dzieło. (uwaga: shounen-ai!)

1. Itsudatte Bokura no Koi wa 10 Centi Datta.

Itsudatte Bokura no Koi wa 10 Centi Datta.
(fot. animevost)

Sezon: Jesień 2017

Głównymi bohaterami tej historii koncentruje się na dwójce licealistów, którzy są bliscy zakończenia swojej przygody w liceum. Nasza parka mimo bycia swoimi przeciwieństwami nigdy nie była sobie bliższa. Miou, dziewczyna, jest naprawdę nieśmiałą i spokojną osobą należącą do szkolnego klubu artystycznego. Za to chłopak, Haruki, jest hałaśliwy i pewny siebie, a dodatkowo zdobywa nagrodę za swoje umiejętności reżyserskie. Mimo tego, że bohaterów do siebie ciągnie to nigdy nie stali się dla siebie kimś więcej. W tej serii będziemy mogli obserwować jak nasi bohaterowie mierzą się ze swoimi ukrytymi uczuciami oraz z podjęciem decyzji o przyszłej karierze.

Inne anime z gatunku romans z 2017 roku:

  • Super Lovers 2 - drugi sezon o miłości pomiędzy dwójką przybranych braci;
  • Just Because! - seria o losach nastolatków, krórzy zbiliżają się do siebie na trzecim roku liceum.

 

Arcane – Rewolucja w Świecie Animacji Inspirująca Uniwersum League of Legends Arcane – Rewolucja w Świecie A...

Zanurz się w recenzji serialu Arcane, który łączy innowacyjn...

Moje Top anime romatyczne 2012 Moje Top anime romatyczne 2012

Jakie anime z gatunku romans były emitowane w 2012 roku? Prz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!