Lista świątecznych filmów

Lista świątecznych filmów

Zbliżają się Święta i wieczorne seanse! Który film wybierasz na wieczór?

Zbliżają się Święta… a co za tym idzie? No oczywiście dłuuugie, wieczorne seanse filmowe! Też tak macie? Lubicie oglądać filmy o tematyce świątecznej?

Świąteczna lista

Macie swoje ulubione filmy, które oglądacie już od 1 grudnia? Ja tak! Podzielę się z Wami kilkoma propozycjami, być może przypadną Wam do gustu i obejrzycie je w tym roku!

 "Zamiana z księżniczką" (2018-2021)

Jest to opowieść o zwykłej dziewczynie Stacy (Vanessa Hudgens), która wybiera się w podróż i bierze udział w Królewskim Bożonarodzeniowym Konkursie Cukierniczym. Jak się okazuje przybywa tam także księżna Margaret Delacourt (Vanessa Hudgens), która jest podobna do Stacy. Są jak dwie krople wody! Arystokratka prosi ją, aby na dwa dni zamieniły się miejscami. Z pomocą magicznego pomocnika Świętego Mikołaja Margaret zakochuje się w przystojnym koledze z pracy Stacy, zaś Stacy traci głowę dla zniewalającego księcia, narzeczonego Margaret. I wtedy się wszystko zaczyna! Miłosne igraszki, kłopoty, ukrywanie się, tajemnice i wiele wiele innych! Są już 3 części tego filmu, zatem można urządzić sobie prawdziwy maraton i obejrzeć od razu wszystko! Jest to film, który budzi u mnie pozytywne wibracje. Może nie jest to produkcja rodem z czerwonego dywanu czy też oscarowa, ale ma coś w sobie, jakąś magiczną moc! Musicie to poczuć!

"Upalne święta" (2019)

Kate rozpacza po wyjeździe syna i na poprawę humoru rezerwuje "drugi miesiąc miodowy" ze swoim mężem. Jednak ten, zamiast podziękowań, funduje żonie rozstanie… Porzucona Kate wybiera się więc samotnie do Afryki na safari. Podczas podróży po Zambii pomaga przewodnikowi uratować osierocone słoniątko. Wspólnie przywracają go do zdrowia w miejscowym rezerwacie dla słoni, a Kate przedłuża swój pobyt na okres Świąt Bożego Narodzenia. W powietrzu zaczyna unosić się jakieś niezidentyfikowane uczucie… a Kate musi podjąć ważną decyzję: wrócić do domu czy pozwolić, aby ta przygoda okazała się przygodą jej życia? Jak myślicie, co wybrała?

"Świąteczny kalendarz" (2018)

Abby (Kat Graham) to młoda i zdolna pani fotograf. Niestety ta praca ją niespecjalnie interesuje. Na szczęście, pewnego dnia dostaje od dziadka (Ron Cephas Jones) tajemniczy kalendarz w kształcie domku z okienkami na każdy dzień grudnia. Codziennie otwiera się jedno okno, z którego wypada mała zabawka. Abby szybko odkrywa, że ten kalendarz przepowiada jej przyszłość. Co zrobi Abby? Czy to wpłynie na jej życie znacząco? Nawet nie wiecie jak! Koniecznie włączcie Netflixa i sprawdźcie!

Świąteczne filmy i seriale sprawdzą się na samotne seanse, ale także te z partnerem/partnerką czy przyjaciółką, ale i całą rodziną! Oferta Netflixa i innych platform streamingowych jest na tyle bogata, że zapewnicie sobie repertuar na cały świąteczny okres! Możecie zacząć już dziś!

"Znak diabła" czyli jakich horrorów nie należy kręcić "Znak diabła" czyli jakich hor...

Jesteś fanem horrorów? Koniecznie przeczytaj tę recenzję, za...

„Toy Story 4”- kolejna odsłona kultowej animacji „Toy Story 4”- kolejna odsłona...

To już czwarta część uwielbianej przez wszystkich serii o sz...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!