"Militaria na warsztat" - program dla fanów motoryzacji

"Militaria na warsztat" - program dla fanów motoryzacji

Materiały prasowe

Widzieliście już serial dokumentalny "Militaria na warsztat"? Jeśli jesteście fanami motoryzacji to jest to propozycja właśnie dla Was!

Widzieliśice już "Militarię na warsztat"? To program, w którym Michael Manousakis - najlepszy sprzedawca pojazdów w Niemczech - zmienia każdy pojazd w prawdziwe arcydzieło! W tym serialu dokumentalnym możemy zobaczyć jak razem z zespołem radzi sobie w firmie Morlock-Motors. 

"Militaria na warsztat" - propozycja obowiązkowa

Nie przegapcie okazji, by sprawdzić, w jaki sposób można odnowić pojazd militarny. Michael Monousakis z współpracownikami są mistrzami, którzy mogą pochwalić się długą listą niesamowitych projektów. Wiecie już czym się zajmują? Jak się okazuje, Ci pasjonaci militarii to nie tylko duzi chłopcy - w odcinkach poznajemy również duże dziewczynki, które znają się na rzeczy! W programie możemy obserować pasjonatów, u których pasja staje się sposobem na życie i zarobek. Czy z przerabiania pojazdów da się przeżyć? Odpowiedzi znajdziecie w "Militarii na warsztat"

Wielki sukces w warsztacie

Serial cieszył się na tyle dużym uznaniem, że nowe odcinki pojawiają się do tej pory - już teraz możecie zobaczyć, jakim sukcesem był przelot z Niemiec do USA w samolocie An-2! 

(fot. Teleman )

Jednak "Militaria na warsztat" to coś znacznie więcej, niż jeden sukces. To życie pasjonatów i niezwykłe projekty - wszystko, co może zafascynować każdego fana motoryzacji. My już nie możemy doczekać się kolejnego odcinka, a Wy?

Mystic Po-pup Bar - mistyczna drama Mystic Po-pup Bar - mistyczna...

Niezwykła właścicielka baru musi złagodzić urazy 100 000 dus...

CZY TO KONIEC SABRINY?! CZY TO KONIEC SABRINY?!

Coś się kończy, a coś się zaczyna. Serial Chilling Adventure...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!