"Bezlitosne kobiety", silna płeć

"Bezlitosne kobiety", silna płeć

Oto poradnik idealny na wszelkie, kobiece problemy.

"Bezlitosne kobiety. Seks, miłość i inne cierpienia" to książka idealna dla każdej dorastającej dziewczyny, czy też kobiety. Autorka - Monika napisała ją z myślą o innych. Lektura ma bawić, wzruszać, ale także pomagać w trudnych chwilach i wspierać.

Rozmowa z najlepszą przyjaciółką

Książka opisuje prawdziwe życie w dość specyficzny, czasami nawet zabawny czy sarkastyczny sposób. Oprócz zabawiania i dostarczenia rozrywki czytelniczek ma szansę znaleźć głębszy przekaz. Jest on zawarty w licznych cytatach, obrazkach czy historyjkach. Możemy także wiele się nauczyć, poznać najdziwniejsze typy podrywaczy, nasze najczęstsze kompleksy, czy wiele innych informacji dotyczących zerwania z wybrankiem/wybranką oraz to, jak sobie z tym poradzić. Książka jest napisana w bardzo prosty sposób, czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Przy czym mam wrażenie jakbym rozmawiała z własną przyjaciółką o swoich zmartwieniach, czy problemach. Jest ona podzielona na trzy rozdziały. Pierwszy z nich Bezlitosne Kobiety pokazuje kim są właśnie tytułowe kobiety i jaką w sobie siłę posiadają. Czy bezlitosne posiadają jakiekolwiek uczucia i serce? Czy są one piękne i mądre? Czy są lubiane przez mężczyzn i czym się w ogóle charakteryzują? Odpowiedź na te wszystkie, nurtujące pytania są właśnie zawarte w tym rozdziale. Jest także opisane ciekawe porównanie bezlitosnej kobiety do mężczyzny, więc jeżeli jesteście ciekawe koniecznie tam zajrzyjcie!

fot. Bezlitosne

Między wierszami

Kolejny rozdział jest dedykowany związkom. Tutaj dowiecie się o relacjach damsko - męskich i ich przebiegu. O tym, jakie są typy singielek, podrywu czy też w jakim miejscu należy szukać miłości. Drugi rozdział to także informacje o randkach, o tym jak mężczyźni nas - kobiety podrywają i poruszają nasze serca. W tym rozdziale znajdziemy także intrygujący test na singielkę! Jest on w formie krótkiego opowiadania, a zadaniem czytelniczki jest udzielenie rady bohaterce opowieści. Myślę, że to bardzo oryginalny sposób na zaciekawienie czytelnika i wejście z książka w zupełnie inną interakcję jak dotychczas. Ciekawym podrozdziałem jest także poradnik Jak stracić chłopaka w weekend! 

fot. Judyta Przybyszewska

Rozdział trzeci, moim zdaniem najbardziej udany jest o sile kobiet, zatytułowany Rozstania. Ten rozdział opowiada wiele historii dziewczyn, które po rozstaniu myślały, że to koniec, że już nic pięknego w życiu ich nie spotka. A jednak... Z tego rozdziału dowiecie się jakie jesteście wspaniałe i wartościowe. I żaden mężczyzna nie jest w stanie Was zniszczyć! Rozdział uświadamia czytelniczkom, że słuchanie kobiecej intuicji jest czasami ważniejsze niż słuchanie własnego serca. Po rozstaniu znajdziecie masę czasu dla siebie, a to świetna okazja żeby zadbać o swój rozwój, czy wygląd. Zawarte są tam takie porady jak - dbaj o swoje pasje, utrzymuj kontakt z bliskimi, nie zamykaj się na świat i wychodź do ludzi!  

Ładnym dodatkiem są piękne ilustracje i motywujące cytaty. Każda z nas znajdzie tam coś dla siebie! Wiele z Was pewnie kojarzy na Intagramie profil Bezlitosnych Kobiet, to właśnie stąd się o tej książce dowiedziałam i polecam bardzo serdecznie zarówno lekturę, jak profile w mediach społecznościowe. Potrafią rozbawić nawet w trudnych chwilach, więc warto tam zajrzeć! 

 

"Bezlitosne kobiety", silna płeć "Bezlitosne kobiety", silna pł...

Oto poradnik idealny na wszelkie, kobiece problemy.

"Niebo z widokiem na niebo" - powieść o dorastaniu i miłości "Niebo z widokiem na niebo" -...

Krótka recenzja książki "Niebo z widokiem na niebo" - powieś...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!