Co obejrzeć w święta?

Co obejrzeć w święta?

radiozet.pl

Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny. Już od dawna jesteśmy otoczeni świąteczny ozdobami w sklepach i na ulicach. Jednak co wprowadza świąteczny nastrój lepiej niż świąteczne filmy? Chyba tylko pierniczki.

Już w okresie przedświątecznym stacje telewizyjne zaczynają emitować głównie filmy o tematyce bożonarodzeniowej, abyśmy mogli poczuć tę wyjątkową atmosferę panującą tylko raz w roku. Nie ma nic lepszego niż zrelaksowanie się na wygodnej kanapie, pod kocykiem z ciepłą herbatką i obejrzenie dobrego filmu. Dzisiaj przedstawimy wam kilka tytułów, które naprawdę warto obejrzeć przed, w trakcie, a nawet po świętach.

Kevin sam w domu

Ten tytuł chyba Polakom najbardziej kojarzy się ze świętami, a fabuły nie trzeba nikomu przedstawiać. Jak co roku będzie emitowany w Wigilię o godz. 20 przez telewizję Polsat. Może jednak warto obejrzeć go wcześniej, aby poczuć ten niezapomniany bożonarodzeniowy klimat?

Plakat filmu „Kevin sam w domu”

fot. Telepolis

Listy do M.

Polacy pokochali serię filmów “Listy do M.” i wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez obejrzenia chociaż jednej części. Historie bohaterów bawią, rozczulają, a nawet potrafią doprowadzić do łez. Obejrzenie tych filmów to świąteczny must-have.

Listy do M.

fot. Wągrowiec

Grinch: świąt nie będzie

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć tego filmu to koniecznie musicie to zmienić. Zielony stwór z Ktosiowa to postać tak samo kultowa jak Kevin. Nie bez powodu osobę, która nie lubi świąt nazywamy Grinchem. Może jeśli pokażecie jej ten film to zmieni zdanie i pokocha Boże Narodzenie?

Grinch

fot. Pinterest

Ekspres polarny

Filmy animowane kojarzą nam się głównie z bajkami dla dzieci. Jednak tę historię powinien poznać każdy. Główny bohater zostaje pasażerem pociągu zmierzającego do siedzimy św. Mikołaja. Czy to nie było marzenie każdego z nas? Poza tym jest to kolejny tytuł, który sprawi, że każdy Grinch pokocha święta.

Kadr z filmu „Ekspres polarny”

fot. nc+ GO

Holiday

Teraz coś bardziej dla pań. Świąteczna komedia romantyczna, kocyk i zimowa herbata - czego nam więcej do szczęścia potrzeba? Świetna obsada aktorska, klimatyczne wnętrza i piękne scenerie na pewno sprawią, że poczujecie tegorocznego ducha świąt.

Plakat filmu „Holiday”

fot. Szkoła Językowa English Time

Opowieść wigilijna

Fabuły tego filmu też nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana historia Scrooge’a jest dobrym pomysłem na rodzinny przedświąteczny wieczór filmowy. Dzieci na pewno nauczą się z niej, co robić, aby zamiast rózgi pod choinką znaleźć prezenty.

Kadr z „Opowieści wigilijnej”

fot. KinderTuba.pl

Koniecznie sprawdźcie nasze propozycje bożonarodzeniowych filmów, jeśli do tej pory nie poczuliście ducha świąt. Gwarantujemy, że od razu wprowadzą Was w ten wyjątkowy nastrój.

"Nie patrz w górę" - współczesny moralitet Netflixa "Nie patrz w górę" - współczes...

Informacja o zbliżającej się do Ziemi komecie, która doszczę...

"Chrzest ogniem" - niezasłużona cela śmierci "Chrzest ogniem" - niezasłużon...

Oparty na głośnej sprawie skazania na śmierć niewinnego ojca...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!